שירותי מוסך

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

השירותים של מוסך סוזוקי חדרה מורשה מכשירי תנועה

בין אם אתם מעוניינים להעביר את הסוזוקי שלכם טיפול 10,000, או שמא אתם מעוניינים לתקן כל בעיה ברכב, מוסך מורשה סוזוקי בחדרה מאפשר לכם לקבל את כל שירותי המוסך תחת קורת גג אחת, לרבות מכונאות כללי, חשמלאות רכב, פחחות וצבע לרכב ועוד.

מוסך מורשה סוזוקי עובד מול חברות הביטוח המובילות בשוק, תוך מתן דגש ענק על כל מה שכרוך במתן שירות מקצועי, שקיפות מול הלקוחות ותחת הסטנדרים הגבוהים בענף הרכב. אנו מספקים שירותי חשמלאות רכב סוזוקי בחדרה, מכונאות כללית, מיזוג, פחחות, דיאגנוסטיקה ממוחשבת לזיהוי בעיות ברכב ועוד.

מכירת רכבים חדשים

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

רכבים חדשים

אנו נעזור ונתאים לכם את הרכב המושלם שיענה בדיוק על הצרכים שלכם!

הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים

צוות מקצועי ומיומן

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם

פתרון מקיף 360 לכל דגמי סוזוקי מכל השנתונים

שירותינו כוללים מתן פתרונות מקיפים 360 לכל הדגמים של סוזוקי, כולל דגמים ישנים של החברה. בין אם יש לכם סוזוקי ויטרה חדש, או סוזוקי SX4, אצלנו תוכלו לקבל מענה מקיף לכלל הצרכים שלכם.

אנו מחזיקים ועובדים עם חלקי חילוף מקוריים באיכויות הגבוהות ביותר, ותוכנית העבודה מתבצעת בהתאם להעדפות שלכם, צרכי הטיפול והתקציב העומד לרשותכם. למקרים הנוגעים לתיקון ותחזוקה, לצוות מהנדסי הרכב שלנו יש ניסיון ממקור ראשון בעבודה כטכנאי רכב מוסמכים מטעם היצרן.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת במוסך מורשה סוזוקי

הצוות שלנו מונה את אנשי המקצוע המובילים בשוק, ואותם אנו תמיד מקפידים לשלוח להשתלמויות וסדנאות מקצועיות שונות. זאת, על מנת להישאר תמיד מעודכנים בטכנולוגיות עולם הרכב והטכנולוגיות של סוזוקי בפרט ולהמשיך לתת שירות מתקדם ואיכותי בלבד.

כאשר תגיעו למוסך המורשה של סוזוקי, תוכלו להנות מאבחון בעיות מדויק מאוד ברכבכם. אנו משתמשים באמצעים כמו דיאגנוסטיקה ממוחשבת כדי לאתר תקלות ברכב, מה שמאפשר לבצע אלימינציה ולאתר בצורה הכי מדויקת את הבעיה ברכב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

דילוג לתוכן