אודות

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

בין אם אתם מעוניינים לתקן את רכבכם או לקבל שירות של טיפול שגרתי, מרכז השירות המורשה לסוזוקי מכשירי תנועה חדרה, הוקם כדי לספק מענה מקיף וכולל תחת קורת גג אחת לכלל לקוחותינו. אנו בעלי עבר עשיר וניסיון של שנים בענף הרכב על כל תחומיו, לרבות חשמלאות רכב, מכונאות כללית, פחחות וצבע, וטיפולי 10,000 עד טיפולי 200,000.

מרכז השירות שלנו משמש כמוסך מורשה לרכבי סוזוקי וכן מוסמך לטפל בכל סוגי הדגמים של החברה. אנו משתיתים את הערכים במרכז על עקרונות של מקצועיות מופתית, שירות לקוחות אדיב, אמינות ויחס אישי.

הערכים שחרטנו על דגלנו הם התנהלות בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו, לצד עקרונות השירות המהימן והאמין, ועל ערכים אלו מבוסס המוניטין המפואר שלנו.

מוסך מוביל
מוסך מורשה סוזוקי בחדרה

הצוות במרכז השירות

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם, לרבות מכונאות כללית וחשמלאות רכב, אשר מכירים את כל סוגי הדגמים של סוזוקי. בעלי המקצוע במרכז בעלי יכולת מקצועית ומיומנויות גבוהות בתחום, והם עובדים עם המכשור המתקדם ביותר בענף. כל זאת ועוד, הם הגורמים שמאפשרים לנו לספק שירות מקצועי ללא פשרות.

השתלמויות, קורסים והרצאות הם לא מחזה נדיר במחוזותינו. אנו מקפידים תמיד לשלוח את צוות המכונאים שלנו להשתלמויות וסדנאות שונות אשר מציידות אותם בידע הכי עדכני בתחום הרכב. כך, הצוות שלנו בקיא ומכיר את כל סוגי הטכנולוגיות של דגמי סוזוקי למיניהם.

מכירת רכבים חדשים

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

רכבים חדשים

אנו נעזור ונתאים לכם את הרכב המושלם שיענה בדיוק על הצרכים שלכם!

הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים

צוות מקצועי ומיומן

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם

מוסך מורשה סוזוקי – כל מה שתצטרכו תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים, כמו גם מציעים פתרונות אפשריים, טיפולים ודיאגנוסטיקה לכל דגמי סוזוקי. אנו ממוקמים בחדרה, באזור בו קיימת גישה קלה ונוחה למוסך, שבו תמצאו פינת המתנה מצוידת, טלוויזיה, שתיה חמה ועוד.

צרו עמנו קשר כעת לקבלת שירות מקצועי וללא פשרות.

מוסך מורשה סוזוקי חדרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

דילוג לתוכן