סוזוקי S-CROSS

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

סוזוקי קרוסאובר החדשה: מערכת היברידית קלה וחכמה

המערכת ההיברידית של סוזוקי קרוסאובר החדשה, S-CROSS, מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת את הפעלת הרכב באופן אוטומטי, ולספק את חוויית הנהיגה הטובה ביותר. ערכת זו משמשת לשיפור צריכת הדלק במהלך נסיעות שגרתיות, בתוספת כוח למנוע, במידת הצורך.

לא מתנתקים מהעולם, גם בנסיעות בתנאי שטח

ביציאה לנסיעת שטח הרפתקנית, אין יותר צורך להכריז על ניתוק מהעולם. הדגמים החדשים של רכבי סוזוקי קרוסאובר כוללים מגוון טכנולוגיות ופונקציות שמאפשרות לבקר את מערכות הרכב וליהנות מחיבור למתרחש בכל מקום.

זוהי מערכת מולטימדיה מתקדמת ומקורית שמותאמת למערכת ההפעלה של הרכב, עם זמינות במספר מדינות: CarPlay ו-Android Auto.

הכירו את מערכת ההנעה המתקדמת

סוזוקי קרוסאובר הוא רכב SUV שמותאם היטב לנסיעה בכל סוגי הדרכים והשטחים, תוך שליטה מוחלטת של הנהג במגוון מצבי נהיגה: שטח, שלג, כבישים וביצועים ספורטיביים, בזכות מערכת ההנעה המתקדמת ALLGRIP SELECT.

מוסך מורשה סוזוקי S Cross בחדרה
קראס

מכירת רכבים חדשים

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

רכבים חדשים

אנו נעזור ונתאים לכם את הרכב המושלם שיענה בדיוק על הצרכים שלכם!

הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים

צוות מקצועי ומיומן

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם

מערכת זו מבוססת על טכנולוגיה ייחודית לסוזוקי, ששולטת על ארבעת גלגלי הרכב, ומאפשרת לכם לנסוע בבטחה בכל תנאי שטח עירוניים או כפריים. הנעת רכבי 4X4 מתבצעת בהתאם לדגם הרכב, וזמינה ברמות גימור GLX ו-GLXV.

אין פשרות על בטיחות מתקדמת

נהגים זהירים וקפדנים יודעים שהמבט שלהם צריך להיות מופנה במשך כל הנסיעה קדימה כדי שיהיו ערניים למתרחש על הכביש מלפנים, מאחור ומהצדדים. ובהקפדה על היבט הבטיחות, רכב סוזוקי קרוסאובר כולל מערך חיישנים ומצלמות, כך שהנהיגה הופכת להיות בטוחה יותר.

חיישני ומצלמות מערכת הבטיחות של הרכב מוגבלים ביכולתם לזהות נתיבים, מכשולים ותמרורים, לכן חשוב להבין שאין להסתמך רק על מערכות אלו במכלול שיקולי הבטיחות, ולהמשיך להקפיד עלך כללי הזהירות בנהיגה. המרחק בין כלי הרכב משתנה בהתאם למהירות כל רכב.

כמה מילים לסיום

המותג סוזוקי קרוסאובר נשאר נאמן למוניטין שלו, והדגמים החדשים הם רכבי שטח מתקדמים שכוללים, בין היתר, מרכב עם מרווח קרקע מוגבר, מערכת ניווט משוכללת, שליטה קולית, יציאות למכשירי עזר, ריפוד חדש ומסילות גג.

החברה מציבה את הדגש על נסיעה נוחה של הנהג והנוסעים, ומכנה את הדגם הזה רכב שטח משפחתי. נפח תא המטען הוא 355 ליטר עם מיקום המושב האחורי הסטנדרטי. יתרה מכך, סוזוקי קרוסאובר החדשה מצוידת במנוע חזק יותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

דילוג לתוכן