מכונאות כללית

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

טיפולים לרכבים מכונאות כללית

במוסך המורשה של סוזוקי בחדרה תוכלו לקבל מענה מקיף לכלל הצרכים שלכם, לרבות מכונאות כללית, טיפולים שוטפים, טיפולי 10,000, חשמלאות רכב, פחחות ועוד. רגע לפני שאתם מפקידים את הרכב שלכם אצלנו, אנו רוצים לספר לכם מה השירות שלנו כולל, המשיכו לקרוא.

השירותים המתבצעים במוסך מבוססים על מקצועיות גבוהה ושירות לקוחות מצוין, שכולל טיפולים שגרתיים לרכבי סוזוקי מכל הדגמים, שירותי מכונאות כללית וחשמלאות, טיפולי פחחות וצבע, שירותי אבחון מדויקים לאיתור תקלות, או כל שירות אחר שתזדקקו לו. העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה, עם נאמנות לערכי השירות האדיב, היעיל והמקצועי שחרטנו על דגלנו.

מוסך מורשה סוזוקי בחדרה

מכירת רכבים חדשים

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

רכבים חדשים

אנו נעזור ונתאים לכם את הרכב המושלם שיענה בדיוק על הצרכים שלכם!

הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים

צוות מקצועי ומיומן

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם

מה כולל טיפול שוטף במוסך סוזוקי חדרה?

במוסך המורשה של סוזוקי בחדרה תוכלו להעביר את הרכב טיפול 10,000, כאשר טיפולים אלו לרוב יכללו בדיקה והחלפה של מספר חלקים ברכב. למשל, טיפולים אלו יצריכו החלפה של פילטר אוויר ומסנן שמן מנוע, כמו גם החלפה של נוזל הקירור ברדיאטור.

כמו כן, הבלמים של הרכב חייבים להיבדק, שזה אומר בדיקה של הרפידות וכן דסקיות הבלם. בנוסף, אם יש לכם סוזוקי 4X4, טיפול שוטף עשוי לכלול גם החלפה של שמני-סרנים קדמיים ואחוריים. ולבסוף, בהתאם לגובה הקילומטראז' של הרכב, טיפול שוטף יכול לכלול בדיקה של נוזל הגה, שמן גיר, ציריות, פעמוני ציריות ועוד.

למה לטפל במוסך מורשה סוזוקי?

אם יש לכם סוזוקי או כל רכב אחר, אתם ודאי מודעים לחשיבות שבמציאת מוסך מורשה. מוסכים מורשים מהווים את המוסכים המומלצים ביותר לטיפול במכוניות, וזאת לרוב בגלל תודעת השירות הגבוהה שמקבלים במוסכים אלו.

מוסך מורשה סוזוקי בחדרה

כחלק ממערך השירות המקצועי הזמין אצלנו, הצוות עובר הכשרה בסטנדרטים הכי גבוהים בתחום הרכב ובארץ, כולל השתלמויות רכב קבועות, על מנת לוודא שכל מכונאי רכב שלנו בהקיא היטב בטכנולוגיות הרכבים העדכניות ביותר. 

כך, למשל, על מנת להבין היטב את העבודה שצריכה להתבצע, המכונאים שלנו בקיאים בביצוע התהליכים המדויקים לעבודה על כל רכב מכל דגם, כולל לקיחה בחשבון של כל השיקולים העשויים להשפיע על התוצאה הסופית. אז כן. כשאתם מחפשים מוסך מורשה אמין לסוזוקי, אתם כנראה מחפשים אותנו.

טיפולים לרכבי סוזוקי

שאלות ותשובות

במוסך המורשה של סוזוקי בחדרה תוכלו למצוא מחלקות טיפול מגוונות המתמחות בכל סוגי הטיפולים לרכב.

קרא עוד>>

כמוסך מורשה מטעם החברה אנו עומדים לרשות בעלי רכבי סוזוקי בצורה מלאה, ואנו מעניקים שירות מלא לכל סוגי הדגמים של החברה.

קרא עוד>>

בנוסף לשירותי התיקונים והטיפולים לרכב, המוסך המורשה בחדרה מהווה מעין סניף של חברת סוזוקי, וניתן לומר שאנו מייצגים את החברה במידה מסוימת.

קרא עוד>>

המוסך המורשה של סוזוקי בחדרה פועל על פי התקנונים והפרוטוקולים של חברת סוזוקי, ואנו מקפידים לבצע את הטיפולים על פי ההוראות המדויקות של החברה.

קרא עוד>>

כמוסך מורשה של חברת סוזוקי אנו מבינים את הצורך במתן טיפולים שוטפים התואמים את הוראות היצרן.

קרא עוד>>

כל עובד במוסך המורשה סוזוקי בחדרה עובר הכשרה מקיפה ומעמיקה, בה הוא נפגש עם כלל סוגי הדגמים של חברת סוזוקי.

קרא עוד>>

כמוסך מורשה מטעם חברת סוזוקי אנו פועלים על פי ההוראות המדויקות של החברה, ואנו מקפידים להתעדכן ולעקוב אחר הנהלים החדשים היוצאים מטעם החברה מעת לעת.

קרא עוד>>

שאלה זו רחבה מאד, והיא תלויה במידה רבה בסוג התיקון ובהיקף העבודה הנדרשת.

קרא עוד>>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

דילוג לתוכן