סוזוקי ג'ימני

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

ג'ימני – Suzuki Jimny

רכב השטח המיתולוגי, סוזוקי ג'ימני, זמין הים בגרסה חדשנית וקשוחה מתמיד. אתם מוזמנים ליהנות מהג'יפ שמספק חוויית מנסיעה מהנה בעיר וביציאה לטבע.

עם העיצוב העדכני והתפקודים שמחזקים ומשמרים את מאפייני הג'ימני כרכב קל, קטן וייחודי, עם הנעת 4X4 וטכנולוגיית ALLGRIP PRO, מובטחת לכם חוויית נהיגה שלא הכרתם, לצד היעילות בצריכת הדלק.

ביצועים מתקדמים

תחושת הנוחות והיציבות במהלך הנהיגה בג'ימני מתאפשרת בזכות שלדת הסולם החזקה והקשיחה, גם בתנאי שטח קשים במיוחד. מצבים כמו שלוליות עמוקות ושטחים רטובים רק מוסיפים להנאה ולריגוש שבנסיעה.

זאת ההזדמנות שלכם ליהנות מרכב עם תיבת הילוכים מתקדמת ואחיזה מושלמת במהלך המעברים מהנהיגה על הכביש לנהיגה בשטחים כפריים, בקלות, בנוחות, בבטחה ובהנאה.

מוסך מורשה סוזוקי ג'ימני בחדרה
ג'ימני

מכירת רכבים חדשים

מרכז שירות ומכירה – סוזוקי חדרה

רכבים חדשים

אנו נעזור ונתאים לכם את הרכב המושלם שיענה בדיוק על הצרכים שלכם!

הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים

צוות מקצועי ומיומן

במוסך פועלים מיטב בעלי המקצוע בתחומם

עיצוב משודרג

החלק הפנימי של רכב הג'ימני מעוצב בקפדנות מסוגננת, כשכל פרט מתאים היטב לסביבת נהיגה נוחה שמאפשרת הפעלה קלה ומהירה, לצד שיפור יכולות השליטה שלכם ברכב. העיצוב הפונקציונלי הפנימי מספק לכם ולנוסעים נוחות מושלמת במהלך הנסיעה, וכל פרט עוצב ונוצר לאחר מחשבה מקיפה ובסגנון עיצוב מתקדם על מנת לאפשר את התמיכה בנהיגת שטח מורכבת.

בכל שעה של היום, ובכל עונה של השנה, בשטחים כפריים או עירוניים, המחוונים מוארים באופן קבוע, כך שאתם רואים היטב את הדרך, ונוהגים בבטחה ובנוחות.

הבטיחות מעל הכול

טכנולוגיית Suzuki Safety Support מבוססת על טכנולוגיית בטיחות מונעת מטעם חברת סוזוקי, שמטרתה לסייע לנהגים להימנע מתאונות, מה שמאפשר נהיגה רגועה ובטוחה. מערכת זו מצוידת בחיישנים שמזהים מצבי בלימה (DSBS), לצד אפשרויות התראות קוליות וחזותיות והפעלה אוטומטית של הבלמים באופן מלא או חלקי, בהתאם למצב.

טכנולוגיה מתקדמת זו תוכננה כדי למנוע תאונות או להפחית את הנזקים לרכב לאחר תאונות. מאפיינים מתקדים נוספים כוללים החלפה אוטומטית של אורות גבוהים לאורות דרך כשהמערכת מזהה רכב מקדימה, כמו גם התראות על מצב של סטייה מהנתיב, כך שהנהגים ישמרו על ערנותם במהלך הנהיגה. כל המערכות החדשניות האלו פועלות באופן שונה בתנאי דרך שונים, ובמהירויות רכב שונות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בקרוב

דילוג לתוכן